Ekran szczegółów informacji
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Kadra
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2011-05-15 14:55:30 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
KADRA PEDAGOGICZNA:
|
ANDRASZ ELŻBIETA
|
EK EWA
|
GRODZKA IWONA
|
KORNAK BARBARA
|
KOPACKA RENATA
|
KOWALSKA BOŻENA
|
KOŻLIK DOMINIKA
|
KRZESZOWSKA KATARZYNA
|
MAJEWSKA MARIOLA
|
MARCINKOWSKA – WOWCZUK MAGDALENA
|
MASEŁEK MARIUSZ
|
MATUSZEWSKI TOMASZ
|
MUCHOROWSKA EDYTA
|
NIŻYŃSKA JOANNA
|
PARTYKA RENATA
|
PRYŁOWSKA KAMILA
|
ROSTECKA MONIKA
|
RUDA ANNA
|
SZELIGA RENATA
|
SOKOŁOWSKA – SZAFRAŃSKI SYLWIA
|
WAŚKÓW ESTERA
|
WENDERSKI PAWEL
|
WITWICKA MONIKA
|
WOWCZUK KRZYSZTOF
|
ZDYB IRENA
|
KADRA NIEPEDAGOGICZNA:
1. Dolińska Teresa - gł. księgowy
2. Iwanicka Teresa - st.księgowa
3. Krzyżanowska - Hładun Danuta - st. księgowa
4. Wasylkowska Beata - samodzielny referent d/s kadr
5. Bartkiewicz-Zięcina Wioletta - sekretarz szkoły
6. Gałuszka Maria - pielęgniarka
7. Ludwika Bedlińska - pomoc nauczyciela
8. Kozera Janusz - kierowca
9. Barbara Duchnowska - st. magazynier
10. Wanda Kryska - szef kuchni
11. Magdalena Sokołowska - pomoc kuchenna
12. Jolanta Ola - woźna
13. Chomont Grażyna - robotnik gospodarczy
14. Kroczak Alicja - sprzątaczka
15. Marek Duchnowski - konserwator
16. Henryk Chrzanowski - dozorca
17. Maciej Walerych - dozorca
18. Dorota Wawron-Krzysztoszek - sprzątaczka
9. Barbara Duchnowska - st. magazynier
10. Wanda Kryska - szef kuchni
11. Magdalena Sokołowska - pomoc kuchenna
12. Jolanta Ola - woźna
13. Chomont Grażyna - robotnik gospodarczy
14. Kroczak Alicja - sprzątaczka
15. Marek Duchnowski - konserwator
16. Henryk Chrzanowski - dozorca
17. Maciej Walerych - dozorca
18. Dorota Wawron-Krzysztoszek - sprzątaczka
19. Ewa Ścigała - pomoc nauczyciela
Akapit nr - brak tytułu
Akapit nr - brak tytułu
DYREKTOR
mgr Lidia Walerych
tel. 71 3172 181
PEDAGOG
mgr Magdalena Marcinkowska - Wowczuk
tel. 71 3172 181 wew. 23
e-mail:
PSYCHOLOG
mgr Iwona Grodzka
tel. 71 3172 181 wew. 24
e-mail:
NAUCZYCIELE
mgr Lidia Walerych – matematyka, geografia
mgr Elżbieta Andrasz – matematyka, technika, zajęcia rewalidacyjne
mgr Ewa Ek – religia, j. niemiecki
mgr Iwona Grodzka - doradztwo zawodowe
mgr Barbara Kornak – zajęcia rewalidacyjne (gimnastyka korekcyjna) , wychowanie fizyczne
mgr Renata Kopacka – fizyka, chemia, j. niemiecki
mgr Bożena Kowalska - zajęcia rewalidacyjne (biofeedback), zajęcia rozwijające komunikowanie się, funkcjonowanie osobiste i społeczne
mgr Dominika Koźlik – wychowanie fizyczne, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Katarzyna Krzeszowska - edukacja wczesnoszkolna, przyroda, historia, WOS, historia i teraźniejszość
mgr Mariola Majewska – praktyczna nauka zawodu (kucharz), przedmioty zawodowe teoretyczne
mgr Magdalena Marcinkowska - Wowczuk - podstawy przedsiębiorczości. doradztwo zawodowe, WDŻ
mgr Mariusz Masełek – wychowawca w internacie
mgr Tomasz Matuszewski – wychowawca w internacie, zajęcia rewalidacyjne, wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe
mgr Edyta Muchorowska – wychowanie fizyczne
mgr Joanna Niżyńska – j. polski, zajęcia rewalidacyjne
mgr Renata Partyka – zajęcia rewalidacyjne (korekcja wad wymowy)
mgr Kamila Pryłowska – edukacja wczesnoszkolna, przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne
mgr Monika Rostecka – j. polski, zajęcia rewalidacyjne (korekcja wad wymowy)
mgr Anna Ruda - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne
mgr Renata Szeliga - przysposobienie do pracy, funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność
mgr Sylwia Sokołowska – Szafrańska - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne
mgr Estera Waśków - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne, przysposobienie do pracy
mgr Paweł Wenderski - zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne, przysposobienie do pracy, edukacja plastyczna
mgr Monika Witwicka - funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne, przysposobienie do pracy
mgr Krzysztof Wowczuk – muzyka, informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia rewalidacyjne (dogoterapia)
mgr Irena Zdyb – zajęcia rewalidacyjne
ADMINISTRACJA
1. Teresa Dolińska - gł. księgowy
tel. 71 3172 181 wew. 27
e-mail:
e-mail:
2. Teresa Iwanicka - st.księgowa
tel. 71 3172 181 wew. 25
e-mail:
3. Danuta Krzyżanowska - Hładun - st. księgowa
tel. 71 3172 181 wew. 25
e-mail:
4. Beata Wasylkowska - samodzielny referent d/s kadr
tel. 71 3172 181 wew. 25
e-mail:
e-mail:
5. mgr Wioletta Bartkiewicz-Zięcina - sekretarz szkoły
tel. 71 3172 181 wew. 21
e-mail:
OBSŁUGA
1. Maria Gałuszka - pielęgniarka
2. Ludwika Bedlińska - pomoc nauczyciela
3. Ewa Ścigała - pomoc nauczyciela
4. Janusz Kozera - kierowca
5. Barbara Duchnowska - st. magazynier
tel. 71 3172 181 wew. 26
e-mail:
6. Wanda Kryska - szef kuchni
6. Wanda Kryska - szef kuchni
tel. 71 3172 181 wew. 26
7. Magdalena Sokołowska - pomoc kuchenna
7. Magdalena Sokołowska - pomoc kuchenna
tel. 71 3172 181 wew. 26
8. Jolanta Ola - woźna
8. Jolanta Ola - woźna
tel. 71 3172 181 wew. 29
9. Grażyna Chomont - robotnik gospodarczy
9. Grażyna Chomont - robotnik gospodarczy
10. Alicja Kroczak - sprzątaczka
11. Dorota Wawron-Krzysztoszek - sprzątaczka
12. Henryk Chrzanowski - dozorca
13. Maciej Walerych - dozorca
13. Maciej Walerych - dozorca
14. Marek Duchnowski - konserwator